Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX 12V Ver. 3.1 Snaga: 2.000 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Platinum Efikasnost: >94% Vrsta kablova: Potpuno modularni Sistemi zaštite: OCP (Over Current Protection),OPP (Over Power (Load) Protection),OTP (Over Temperature Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),SIP (Surge-Inrush Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 91.6 A 2: 54A Maksimalna kombinovana snaga: 1099.2 Ostale naponske grane - +5V: 20A +3.3V: 20A Maksimalna kombinovana snaga: 120W Modularni priključci - ATX 24pin: 24pin ATX 8pin (EPS 12V): 1(4+4)pin,1(8)pin PCI Express 8pin: 4x (6+2) pin SATA: 12 Molex 4pin: 4 Ostali priključci: 1x 12V-2x6,1x External Fan 4Pin,1x PMBus 5 Pin,1x USB 10P Hlađenje - Tip: Pasivno Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 180mm x 150mm x 86mm Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 390.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
312.18 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Active PFC |
| ATX standard | ATX 12V Ver. 3.1 |
| Snaga | 2.000 W |
| Klasifikacija efikasnosti | 80 Plus Platinum |
| Efikasnost | >94% |
| Vrsta kablova | Potpuno modularni |
| Sistemi zaštite | OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), SCP (Short-Circuit Protection), OPP (Over Power (Load) Protection), OTP (Over Temperature Protection), SIP (Surge-Inrush Protection) |
| +12V naponske grane | |
| 1 | 91.6 A |
| 2 | 54A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 1099.2 |
| Ostale naponske grane | |
| +5V | 20A |
| +3.3V | 20A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 120W |
| Modularni priključci | |
| ATX 24pin | 24pin |
| ATX 8pin (EPS 12V) | 1(4+4)pin, 1(8)pin |
| PCI Express 8pin | 4x (6+2) pin |
| SATA | 12 |
| Molex 4pin | 4 |
| Ostali priključci | 1x 12V-2x6, 1x PMBus 5 Pin, 1x USB 10P, 1x External Fan 4Pin |
| Hlađenje | |
| Tip | Pasivno |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 180mm x 150mm x 86mm |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.20EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX 12V Ver. 3.1 Snaga: 650 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Bronze Efikasnost: 88% Vrsta k...
PPS-1050FC 1050W modularno napajanje
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana