Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
CORSAIR iCUE H115i RGB ELITE Liquid CPU Cooler, 280mm, INTEL/AMD, 400 1600 RPM
Maloprodajna cijena: 211.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
168.82 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip : | CPU |
| Tip hlađenja: | Vodeno hlađenje |
| Podržana podnožja procesora: | INTEL: 1700, 1200, 1150, 1151, 1156, 2011, 2066, 1366 AMD: AM4, AM5, sTR4 |
| Hladnjak: | Dimenyije radijatora: 322 x 137 x 27mm |
| Pumpa: | Dužina pumpne cevi: 400mm |
| Ventilator: | 2 x 140 x 140 x 25mm |
| Ventilator: | 140 x 140 x 25 mm |
| Broj obrtaja: | 400 – 1600 RPM ±10% |
| Protok vazduha: | 15.3 - 84.5 CFM |
| Pritisak vazduha: | 0.1 - 1.73 mm-H2O |
| Nivo buke: | 5 - 33.9 dBA |
| Dimenzije: | 322 x 137 x 119.6mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Navis F280 ARGB vodeno hla
Stratus 140 PWM ventilator (EY4A011)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana