Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Bežični protok: 2.880Mbps + 688Mbps Frekventni opseg: 2.4GHz - 5GHz Antene - Tip: Spoljne Broj: 4 Jačina: 5.2dBi na 2.4GHz,7.8dBi na 5GHz Domet: 240m Ostalo: Antene nisu odvojive Žična mreža - Forwarding: Da MAC adrese - Filtriranje: Da Ostalo: IP/MAC Binding Zaštita - WPA: Da,WPA3 WPA2: Da WPS: Da Ostalo: Rebind Protection Firewall - SPI: Da VPN Pass-through: Da Ostalo: Block PING,DoS protection Priključci / Slotovi - RJ-45: 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) Ostali priključci / Slotovi: 1x Reset dugme Memorija - Interna: 128MB RAM memorija: 512MB Ostalo - Dodatne funkcije: LED indikatori Podržane tehnologije: Beamforming,MU-MIMO,OFDMA Ostalo: 2.0 GHz Quad-Core, ARM Cortex-A7 Fizičke karakteristike - Masa: 333.5g Boja: Bela Pakovanje: Naponski adapter,RJ-45 kabal Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 79.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
63.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Bežični protok | 2.880Mbps + 688Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 5GHz |
| Antene | |
| Tip | Spoljne |
| Broj | 4 |
| Jačina | 7.8dBi na 5GHz, 5.2dBi na 2.4GHz |
| Domet | 240m |
| Ostalo | Antene nisu odvojive |
| Žična mreža | |
| Forwarding | Da |
| MAC adrese | |
| Filtriranje | Da |
| Ostalo | IP/MAC Binding |
| Zaštita | |
| WPA | Da, WPA3 |
| WPA2 | Da |
| WPS | Da |
| Ostalo | Rebind Protection |
| Firewall | |
| SPI | Da |
| VPN Pass-through | Da |
| Ostalo | DoS protection, Block PING |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 4 (3xLAN, 1xWAN (Internet)) |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x Reset dugme |
| Memorija | |
| Interna | 128MB |
| RAM memorija | 512MB |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | LED indikatori |
| Podržane tehnologije | MU-MIMO, Beamforming, OFDMA |
| Ostalo | 2.0 GHz Quad-Core, ARM Cortex-A7 |
| Fizičke karakteristike | |
| Masa | 333.5g |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | Naponski adapter, RJ-45 kabal |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Deco X50 Mesh WiFi 6 sistem AX3000Mb/s (2 rutera X50 u pakovanju) Dual-Band 2.4 & 5GHz, 3 x Gigabit LAN, 1 GHz Dual-Core CPU, IPv6, do 150 istovremeni...
AC12G AC1200 bežični dual band 1200Mb/s ruter 802.11ac/a/b/g/n (867Mb/s@ 5GHz & 300Mb/s@ 2.4GHz), Multi-user MIMO, Gigabit 3 x LAN + 1 x WAN, do 60 ur...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana