Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
NIIMBOT D110M Portable Termalni stampac bijeli
Maloprodajna cijena: 35.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
28.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Nimbot štampač D110 M White | |
| Način povezivanja | Bluetooth |
| Vrste papira | Papir i providan papir |
| Tehnologija štampe | Termalna direktna |
| Rezolucija štampanja | 203 dpi |
| Ostalo | |
| Efektivna širina štampe: 12 mm | |
| Širina papira za etikete: 8-15 mm | |
| Kapacitet baterije | 1500 mAh |
| Brzina štampe | Do 40 mm/s |
| Vrijeme punjenja baterije | 3-4 h |
| Dimenzije | 98 x 76 x 30 mm |
| Masa | 149 g |
| Dodatni opis | NIIMBOT D110 predstavlja unapređenu verziju mini Bluetooth štampača etiketa i nalepnica, koja teži samo 149 g. Manji i pametniji od prethodnih modela, pruža vam laku prenosivost! Ovaj bežični uređaj lako staje u džep, što ga čini idealnim za svakodnevnu upotrebu. Kompaktan i lagan dizajn omogućava jednostavno nošenje, skladištenje i štampanje etiketa i naljepnica bilo gdje i bilo kada. Savršen je za održavanje urednosti u vašem životu i poslovanju. |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.92EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ECOSYS PA4000cx color laserski
WorkForce Pro WF-M5399DW, (A4 Mono) --- WRLS + Ethernet, Duplex, Print 25 ppm, Fioka 1 (250 listova A4) + 80 listova RASF, volumen stampe 70K mjesec...
L3230 EcoTank ITS multifunkcijski inkjet
EcoTank L5316 Color AiO A4, (nasljednik modela L5296), Print 33/15 ppm 5760 x1440dpi, Copy, Scan (1200x2400dpi), Fax, ADF 30-sheet, Wireless + Network...
EcoTank L4360 Color AiO A4, (nasljednik modela L4260), Company Ultra-low-cost printing, Print 33/20 ppm 4800x1200dpi, Copy,Scan(1200x2400dpi), Duplex,...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana