Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Funkcija: Panik taster Tip komunikacije: 868MHz,AES128,Bežičan Obaveštavanje: LED indikator Domet bežične komunikacije: Do 1.400m (na otvorenom) Ostale osobine: 1 taster,CR2032 baterija,IP54 zaštita,Montaža na zid,Sa nosačem Fizičke karakteristike - Dimenzije: 55mm x 36mm x 14mm Operativna temperatura: Od –10°C do +55°C Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 53.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
42.47 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Funkcija | Panik taster |
| Tip komunikacije | Bežičan, 868MHz, AES128 |
| Obaveštavanje | LED indikator |
| Domet bežične komunikacije | Do 1.400m (na otvorenom) |
| Ostale osobine | Montaža na zid, CR2032 baterija, IP54 zaštita, Sa nosačem, 1 taster |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 55mm x 36mm x 14mm |
| Operativna temperatura | Od –10°C do +55°C |
| Boja | Bela |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta uređaja: Home Smart Plug (kontrola kućnih aparata preko pametnih telefona ili tableta) Mreža: Bežična Interfejs: Strujn...
Bežični PIR detektor pokreta dometa 12m@85° sa ugrađenom kamerom za videoverifikaciju
ARD2231-W2(868) Wireless Dual-Tech Detector
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana