Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 2MP Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 127°×109°×58° (diagonal×horizontal×vertical),3.6mm: 101°×86°×46° (diagonal x horizontal x vertical),6mm: 63°×54°×29° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa IR on,0.001 Lux/F1.6,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm~6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 30fps Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Starlight Technology,True WDR Fizičke karakteristike - Dimenzije: Φ121.9 mm × 99.1 mm Masa: 0.60kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Eyeball Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 141.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 2MP |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 6mm: 63°×54°×29° (diagonal x horizontal x vertical), 2.8mm: 127°×109°×58° (diagonal×horizontal×vertical), 3.6mm: 101°×86°×46° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0 Lux sa IR on, 30IRE, 0.001 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm~6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 |
| Frame rate | 30fps |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | 3D NR, Starlight Technology, True WDR |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | Φ121.9 mm × 99.1 mm |
| Masa | 0.60kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Optički zum: 4x Digitalni zum: 16x Uglovi...
HAC-T1A21-U-0280B 2MP HDCVI IR Eyeball kamera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 132°×110°×58° (diagonal x hor...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana