Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical),3.6mm: 105°×83°×48° (diagonal x horizontal x vertical),Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0.001 Lux/F2.0 (crno-belo),0.01 Lux/F2.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 25/30fps Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Fizičke karakteristike - Dimenzije: 161.3mm x 69.7mm x 70mm Masa: 0.19kg Boja: Belo-crna Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Bullet Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 67.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
53.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90°, 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical), 3.6mm: 105°×83°×48° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.01 Lux/F2.0, 0.001 Lux/F2.0 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H) |
| Frame rate | 25/30fps |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 161.3mm x 69.7mm x 70mm |
| Masa | 0.19kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
30 frejmova po sekundi u Full HD rezoluciji 1080p sa sirokim uglovima gledanja od 150 stepeni - Ugradjen LED reflektor od 400 lumena - PIR senzor za p...
2 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
HAC-HDW1231T-Z-A-2712 2MP Starlight HDCVI IR Eyeball Camera
HAC-HDW1509T-A-LED-0280B-S2 5MP Full-color HDCVI Eyeball Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana