Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical),3.6mm: 105°×83°×48° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.001 Lux/F2.0 (crno-belo),0.01 Lux/F2.0 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 25/30fps@1080P Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio - Mikrofon: Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: Maksimalni domet IR 40m Fizičke karakteristike - Dimenzije: 198.4mm x 80.2mm x 76.2mm Masa: 0.29kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Bullet Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 72.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
57.93 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 129°×102°×60° (diagonal x horizontal x vertical), 3.6mm: 105°×83°×48° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.01 Lux/F2.0, 0 Lux sa Illuminator on, 0.001 Lux/F2.0 (crno-belo) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H) |
| Frame rate | 25/30fps@1080P |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Maksimalni domet IR 40m |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 198.4mm x 80.2mm x 76.2mm |
| Masa | 0.29kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Digitalni zum: 16x Uglovi snimanja: 104°/92 horizonta...
Senzor - Tip kamere: IP,WizSense Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: H: 78°;...
IPC-HFW1639TC-A-IL-0280B-S6 6MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Bullet Network kamera
Senzor - Tip kamere: WizSense Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.9 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 95° x 81° x 44° (diagon...
TP-LINK INSIGHT S455(4MM) VIGI 5MP Full-Color Turret Network Camera, 2880 X 1620, IP67, F1.6
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana