Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.00001 lux@F1.0 (crno-bela),0.0001 lux@F1.0 (U boji),4 Multi-core light,Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 50m,Warm Light osvetljenje 50m Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),4M (2.560 × 1.440),5M (2880 × 1620),960 x 480 (960H),960 x 576 (960H) Frame rate: 1~25fps (5M) Podržani video formati: AHD,CVBS,CVI,TVI Audio - Mikrofon: Dualni mikrofon,Ugrađen Dodatne funkcije - Snimanje: 130 dB WDR,3D NR,AI ISP,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,HLC,Mirror,Smart Dual Light,Smart Illumination,Smart light+,True WDR Fizičke karakteristike - Dimenzije: 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm Masa: 0.35kg Boja: Belo-crna Napomena: 12 VDC,IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 141.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
113.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | HDCVI |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8 mm: H: 111°; V: 58.5°; D: 136.3° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, Infra-crveno (IR) LED osvetljenje 50m, 0.0001 lux@F1.0 (U boji), Warm Light osvetljenje 50m, 0.00001 lux@F1.0 (crno-bela), 4 Multi-core light |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 960 x 576 (960H), 960 x 480 (960H), 5M (2880 × 1620), 4M (2.560 × 1.440) |
| Frame rate | 1~25fps (5M) |
| Podržani video formati | CVBS, CVI, AHD, TVI |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen, Dualni mikrofon |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, 3D NR, Mirror, Detekcija pokreta, Smart Illumination, True WDR, Smart Dual Light, Smart light+, AI ISP, 130 dB WDR |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 186.5 mm × 75 mm × 82.2 mm |
| Masa | 0.35kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C, 12 VDC |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 111° horizontalni,58° vertikalni...
IPC-HDBW1430DE-SW-0280B 4MP IR Fixed-focal Wi-Fi Dome Network Camera
TP-LINK VIGI C385(2.8mm) 4K (8MP) Ultra HD and 24h Full-Color Bullet Network Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana