Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 127°×107°×56° (diagonal×horizontal×vertical),3.6mm: 97°×84°×47° (diagonal x horizontal x vertical) Osvetljenje: 0.0007Lux/F1.4,0.007Lux/F1.4 Sočivo - Fokusna daljina: 2.8mm~3.6mm Fokusni koeficijent: F1.4 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720,1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),2.048 x 1.536,2.560 x 1.440,2.592 x 1.944 (5M),2.688 x 1.520 (4M),3.072 x 2.048 (6M),3.840 x 2.160 (8MP),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 1920 × 1080@(1 fps–30 fps),3840 × 2160@(1 fps–30 fps),704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Podržani video formati: H.264,H.264B,H.265,MJPEG,Smart H.265 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.723,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: RJ-45 (10/100Mbps Base-T) Protokoli: ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Multicast,NFS,NTP,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SAMBA,SFTP,SMTP,SNMP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,BLC,Detekcija pokreta,HLC,intelligent detection,Video tampering,WDR Memorija - RAM: 1GB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Zaštita - Ostalo: generation and importing of X.509 certification,account lockout,configuration encryption,Digest,HTTPS,IP/MAC filtering,security logs,Syslog,trusted boot,trusted execution,trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 89.1mm × Φ111.7mm Masa: 0.67kg Boja: Bela Napomena: IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam),IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Eyeball Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 200.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
160.16 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 8 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 2.8mm: 127°×107°×56° (diagonal×horizontal×vertical), 3.6mm: 97°×84°×47° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Osvetljenje | 0.007Lux/F1.4, 0.0007Lux/F1.4 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.4 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 2.048 x 1.536, 2.560 x 1.440, 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), 2.592 x 1.944 (5M), 2.688 x 1.520 (4M), 3.072 x 2.048 (6M), 3.840 x 2.160 (8MP) |
| Frame rate | 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps), 3840 × 2160@(1 fps–30 fps), 1.920 × 1.080@(1 ~ 30fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG, Smart H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, SAMBA |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, intelligent detection |
| Memorija | |
| RAM | 1GB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 89.1mm × Φ111.7mm |
| Masa | 0.67kg |
| Boja | Bela |
| Napomena | IK10 sertifikovano kućište otporno na oštećenja (vandalizam), IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.23EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP,WizSense Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: Progressive CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: H: 78°;...
TP-LINK TAPO C720 Smart Floodlight 2K QHD Camera 2800-Lumen Ultra-Bright, IP65, Customizable Alarm
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
TP-LINK INSIGHT S455(4MM) VIGI 5MP Full-Color Turret Network Camera, 2880 X 1620, IP67, F1.6
TP-LINK TAPO C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 3MP, Full HD, microSD up to 256GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana