Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 4MP IR Vari-focal Bullet Netwok Camera
Maloprodajna cijena: 305.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
244.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 98°~31° horizontalni, 55°~18° vertikalni, 116° ~ 36° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0.03Lux/F1.7 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.8mm~12mm |
| Fokusni koeficijent | F1.7 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 2.688 x 1.520, 2.304 x 1.296, 1.920 x 1.080, 2.560 x 1.440, 1.280 x 960 (1.3M), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF), (704 x 576) D1 |
| Frame rate | 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps), 1~20fps (2.688 x 1.520), 1~25/30fps (2.560 x 1.440) |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.265, MJPEG |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, QoS, Bonjour, Multicast, NFS, SFTP, RTMP |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D NR, Maksimalni domet 50m |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 244.1 mm × Φ90.4 mm |
| Masa | 0.85kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište |
| Tip kućišta | Bullet |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.97EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 101° horizontalni,52.5° vertikalni O...
TP-LINK VIGI C355(4MM) 5MP Super-High Def. Bullet Network Camera,2880x1620,24h Full-Color,IP67,Smart
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana