Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/3 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: –60°–0° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.001 Lux/F1.6,0.01 Lux/F1.6 Sočivo - Fokusna daljina: 3.6mm Fokusni koeficijent: F1.6 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.560 x 1.440 Frame rate: 15fps Podržani video formati: H.265 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a Žična mreža - Protok žične mreže: 10/100Mbps Base-T Protokoli: P2P Dodatne funkcije - Snimanje: 3D NR,Auto gain control,Automatski balans bele,BLC,Detekcija pokreta,DWDR,HLC,privacy masking,Smart Dual Light Memorija - RAM: 128MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 512GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 290mm x 256mm x 197mm Masa: 1.357kg Boja: Bela Tip kućišta: Bullet Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 754.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
603.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/3 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: –60°–0° |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.01 Lux/F1.6, 0.001 Lux/F1.6 |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 3.6mm |
| Fokusni koeficijent | F1.6 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.560 x 1.440 |
| Frame rate | 15fps |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | 10/100Mbps Base-T |
| Protokoli | P2P |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Automatski balans bele, Auto gain control, DWDR, BLC, HLC, Detekcija pokreta, 3D NR, privacy masking, Smart Dual Light |
| Memorija | |
| RAM | 128MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 512GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 290mm x 256mm x 197mm |
| Masa | 1.357kg |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Bullet |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK TAPO C530WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera 3K 5MP Live View, 2880 x 1620, IP66
Ključne karakteristike: Jasna slika od 2K, 3MPAl detekcija ljudiDvosmjerna funkcija glasovnog poziva
HAC-HDW1200T-Z-A-2712-S6 2MP HDCVI IR Eyeball Kamera
SD5A225GB-HNR 2MP 25x Starlight IR WizSense Network PTZ Camera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana