Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/1.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 114° dijagonalni,52° vertikalni,97° horizontalni,Pan: 0° - 345°,Tilt: 0°–90° Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0005 Lux/F1.0 kolor,Infra-crveno (IR) osvetljenje 30m,Warm Light osvetljenje 30m Sočivo - Fokusna daljina: 4.0mm Fokusni koeficijent: F1.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1080p,4M (2.560 × 1.440),720p Frame rate: 1~25/30fps Podržani video formati: H.264,H.264B,H.264H,H.264M,H.265,MJPEG,Smart H.264+,Smart H.265+ Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: RJ-45 (10/100Mbps Base-T) Bežična mreža - Standard: 4G mobilna mreža (SIM),LTE Snaga emitovanja: 23 dBm ± 2 dB Dodatne funkcije - Snimanje: Abnormal sound alarm,AI detekcija ljudi,AI detekcija vozila,Dan/noć (ICR)/Color/B/W,Detekcija pokreta,DWDR,Image Rotation,Two-way Talk,Zvučni i svetlosni alarmi Mreža: CGI,DMSS,DSS,ONVIF (Profile S&G&T),Smart PSS Lite Memorija - Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 153.5mm × Φ129.3mm Masa: 0.66kg Boja: Belo-crna Napomena: Operativna temperatura -30°C do +55°C,Plastika Tip kućišta: Pan & Tilt Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 315.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
252.35 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 4 Megapiksela |
| Veličina | 1/1.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | Tilt: 0°–90°, Pan: 0° - 345°, 97° horizontalni, 52° vertikalni, 114° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.0005 Lux/F1.0 kolor, Warm Light osvetljenje 30m, Infra-crveno (IR) osvetljenje 30m |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 4.0mm |
| Fokusni koeficijent | F1.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1080p, 4M (2.560 × 1.440), 720p |
| Frame rate | 1~25/30fps |
| Podržani video formati | H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+, H.264M |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | PCM, G.711a, G.711Mu |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Bežična mreža | |
| Standard | 4G mobilna mreža (SIM), LTE |
| Snaga emitovanja | 23 dBm ± 2 dB |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Image Rotation, Abnormal sound alarm, AI detekcija ljudi, AI detekcija vozila, Two-way Talk, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, Zvučni i svetlosni alarmi |
| Mreža | DMSS, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, DSS, Smart PSS Lite |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 153.5mm × Φ129.3mm |
| Masa | 0.66kg |
| Boja | Belo-crna |
| Napomena | Plastika, Operativna temperatura -30°C do +55°C |
| Tip kućišta | Pan & Tilt |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
IPC-HDW1239V-A-IL-0280B 2MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network Camera
Fiksni objektiv od 3,6 mm (opciono 2,8 mm), Maks. IR dužina 25 m, Smart IR, Ugrađeni mikrofon
TP-LINK TAPO C210 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 3MP, Full HD, microSD up to 256GB
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana