Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
PFS3106-4ET-60-V2 4port Unmanaged PoE switch
Maloprodajna cijena: 91.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
73.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Switch |
| Vrsta | Unmanaged |
| Mreža | |
| Standardi | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Protok | 1*10/100/1000 Base-T, 4x10/100 Base-T (PoE power supply), 1x100/1000Mbps SFP ports |
| Switching | 6.8Gbps |
| Forwarding | 3.57Mpps |
| MAC adrese | |
| Tabela | 8k |
| Memorija | |
| Bafer | 1Mbit |
| Dodatne funkcije | |
| PoE | PoE, Hi-PoE |
| Ostalo | PoE power 60W |
| Priključci pozadi | |
| RJ-45 | 5 |
| Optički | 1x SFP |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 150mm x 100mm x 30mm |
| Masa | 450g |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.40EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Tip: Switch Vrsta: Unmanaged Mreža - Standardi: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x Protok: 1*100/1...
UniFi Switch Gen2, 24 Gbit Ethernet, 2x SFP (USW-24-POE)
MS108 destop svič sa 8 portova 10/100Mb/s, mini kućište
ES205G Omada upravljiv cloud svič 5 gigabit RJ-45 portova 10/100/1000Mb/s, VLAN, LAG, IGMP snooping, QoS, port isolation & mirroring, storm control, m...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana