Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DAHUA SD3E405DB-GNY-A-PV1 4MP 5x TiOC WizSense Network PTZ kamera
Maloprodajna cijena: 421.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
337.16 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1 cm |
| Manufacturer | Dahua |
| Model proizvoda | SD3E405DB-GNY-A-PV1 |
| Uslovi Rada | Spolja |
| Zaštita | IP67 |
| Model | Ptz |
| Domet Ir rasvjete | 50m |
| Kompresija | H.265+ |
| Opcije | 2D/3D Dnr, SMART funkcije, Wdr |
| Optika | 2.7-13.5 mm |
| Rezolucija | 4 Mp |
| Audio I/O | 1/1, Ugrađen mikrofon |
| Memorija | Micro SD |
| Alarm I/O | 1/1 |
| Serija | Dahua WizSense Serija |
| Dozne | PFA121 PFA152-E |
Plaćanje na rate
Rata već od: 11.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 3.6mm: 100°×87°×49° (diagonal x hori...
Rezolucija 2K, 2304 x 1296Baterija 4900mAhZvučno i vizuelno upozorenjeDvosmjerni zvuk
TP-LINK VIGI C385(2.8mm) 4K (8MP) Ultra HD and 24h Full-Color Bullet Network Camera
Rezolucija 4K 8MP (3840 × 2160 piksela), Digitalni zum 18x, Ugrađeni mikrofon i zvučnik, MicroSD do 512GB, Žižna daljina: 4 mm, Senzor slike 1/27'' CM...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana