Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 4.3" Rezolucija: 800 x 480 Senzor slike: 2 Megapiksela Video kompresija: H.264,H.265 Audio ulaz: Ugrađen mikrofon Audio izlaz: Ugrađen spikerfon Tastatura: 1 Čitač kartice: Da Mrežni protokol: DNS,HTTP/HTTPS,ONVIF,RTMP,RTP,RTSP,SIP,SSH Stepen zaštite: IP65 Vrsta instalacije: Uzidni Napajanje: DC 12V Dimenzije: 388.5mm x 145.5mm x 43.5mm Masa: 1.48kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 372.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
297.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 4.3" |
| Rezolucija | 800 x 480 |
| Senzor slike | 2 Megapiksela |
| Video kompresija | H.264, H.265 |
| Audio ulaz | Ugrađen mikrofon |
| Audio izlaz | Ugrađen spikerfon |
| Tastatura | 1 |
| Čitač kartice | Da |
| Mrežni protokol | SIP, DNS, RTSP, RTP, RTMP, SSH, HTTP/HTTPS, ONVIF |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Vrsta instalacije | Uzidni |
| Napajanje | DC 12V |
| Dimenzije | 388.5mm x 145.5mm x 43.5mm |
| Masa | 1.48kg |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Senzor slike: 2 Megapiksela Video kompresija: H.264 Audio ulaz: Ugrađen mikrofon Audio izlaz: Ugrađen spikerfon Mrežni protok...
Bežični PIR detektor pokreta dometa 12m@85° sa ugrađenom kamerom za videoverifikaciju
Osnovne karakteristike - Čitač kartice: Da Mifare Stepen zaštite: IP66 Napajanje: 12 VDC, 0.5A Protokol za povezivanje sa kontrolerom: RS485,Wiegand D...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana