Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL 23.8 inch SE2426HG 240Hz FreeSync IPS Gaming monitor
Maloprodajna cijena: 165.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
132.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2745mm x 0.2745mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, Flicker-free, TÜV Rheinland Certified, 99% sRGB |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 538.84mm |
| Dubina | 188mm |
| Visina | 412.3mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 3.36kg (sa postoljem) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | E |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.31EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
23.8 inch P2425H 100Hz Professional IPS monitor
HP 527sf S5 27inča 100Hz FHD/IPS/2xHDMI/VGA/Tilt/Black
23.8 inch U2424H 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
XG2431, 23,8'' IPS 240Hz ! FullHD, 0.5ms!, HDR 400, AMD FreeSync™ Premium, Blur Busters Approved 2.0, podesavanje visine, pivot, tilt, USB hub, 3.5mm...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana