Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 1ms Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.23175mm x 0.23175mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 3H hard coating,95% of DCI-P3 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 3 USB priključci: 1x USB 5Gbps tip B upstream,2x USB 5Gbps tip A downstream Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Pivot,Podesivost po visini,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 805.5mm Dubina: 232mm Visina: 444.69mm ~ 554.69mm Pakovanje: DisplayPort kabl,HDMI kabl,USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl Masa: 9.51kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 631.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
505.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.23175mm x 0.23175mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 3H hard coating, 95% of DCI-P3 |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB priključci | 1x USB 5Gbps tip B upstream, 2x USB 5Gbps tip A downstream |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 805.5mm |
| Dubina | 232mm |
| Visina | 444.69mm ~ 554.69mm |
| Pakovanje | DisplayPort kabl, HDMI kabl, USB tip A - USB tip B 5Gbps kabl |
| Masa | 9.51kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
24.5" XG259QNS ROG Strix Gaming Monitor
DAHUA 23.8 inča LM24-H200 FHD monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana