Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Namena: Gaming Frekventni opseg: 20Hz - 40kHz Osetljivost: 117dB Impedansa: 32 Ohm Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio,USB tip A Ostalo - Podržane tehnologije: AlienFX 16.8M RGB LED lighting,Dolby Atmos,Hi-Res Audio Upravljanje: Analogni potenciometar Mikrofon - Osetljivost: -40dBV Podržane tehnologije: Uni-directional Odnos signal-šum: 61dB Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 2m Boja: Bela Masa: 337g Pakovanje: Adapter USB-A na 3.5mm Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 159.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
127.78 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Namena | Gaming |
| Frekventni opseg | 20Hz - 40kHz |
| Osetljivost | 117dB |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, USB tip A |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Hi-Res Audio, AlienFX 16.8M RGB LED lighting, Dolby Atmos |
| Upravljanje | Analogni potenciometar |
| Mikrofon | |
| Osetljivost | -40dBV |
| Podržane tehnologije | Uni-directional |
| Odnos signal-šum | 61dB |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 2m |
| Boja | Bela |
| Masa | 337g |
| Pakovanje | Adapter USB-A na 3.5mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Bežična veza: Bluetooth V5.3 Vrijeme punjenja: 2 sata
gejmerske, bežične, mikrofon, bluetooth + Wired
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana