Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Komplet Tastatura + miš
Maloprodajna cijena: 102.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
81.68 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Pakovanje | 3xAA baterije |
| Model | KM7120W |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Bluetooth® |
| Rezolucija | 1.600dpi |
| Broj tastera | 7 |
| Baterija | 1xAA |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Dimenzije | 114.5mm x 69.7mm x 41.6mm |
| Masa | 84g |
| Boja | Siva |
| Tip | Tastatura |
| Model tastature | KM7120W |
| Povezivost | Bežična |
| Tip povezivosti | Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Napajanje | 2x AA baterije |
| Dimenzije | 363.4mm x 121.8mm x 25.3mm |
| Masa | 510g |
| Boja | Siva |
| Napomena | Hot Keys Function |
| Ostalo | 128-bit AES encryption |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.67EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Kapacitet: 16GB Tip memorije: DDR5 Brzina prenosa podataka: 6.000MT/s Vrsta: DIMM Voltaža: 1.4V Latencija: 30-36-36 Broj pinova: 288...
Roline pokretno postolje za racunare , bež boje
Tastatura - Tip tastature: Membranska Povezivost tastature: Bežična Tip povezivosti tastature: Bluetooth®,Logi Bolt USB receiver Slovni raspored taste...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana