Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
MS7421W Wireless Optical crni mi
Maloprodajna cijena: 80.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
63.98 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Boja | Crna |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 4 nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 1.000dpi - 4.000dpi |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Dodatni tasteri | 7 tastera |
| Baterija | Ugradjena punjiva baterija |
| Dodatne funkcije | Brzo punjenje |
| Napomena | do 6 meseci trajanja baterije |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 101.7mm x 61.8mm x 35.4mm |
| Masa | 80g (bez kabla) |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Kabl USB-C za punjenje |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.09EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Podesivost rezolucije: Podesivost u 5 nivoa Rezolucija: 19.000 d...
G PRO Superlight, wireless gejmerski mis, tezina svega: 63g, HERO 25K sensor ( 25000 DPI), broj tastera: 5, baterija min: 70 sati, Boja: Magenta
Karakteristike - Povezivost miša: Žični Interfejs miša: USB Tip senzora miša: Optički Fizičke karakteristike - Dimenzije: 100mm x 55mm x 35mm Boja: P...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana