Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 120dB Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene Materijal drajvera: Memorijska pena,Veštačka koža Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth 5.3 Priključci: USB-C Ostalo - Podržane tehnologije: ANC (Active Noise Cancelling) Upravljanje: Tasteri na kablu Ostalo: Certified for Microsoft Teams Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 14kHz Osetljivost: -45dBV Podržane tehnologije: AI Beam Forming,AI Noise Cancelling,Uni-directional Odnos signal-šum: 55dB Baterija - Autonomija: Do 34h razgovora Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.5m Boja: Crna Masa: 219g Pakovanje: Kabl za punjenje,USB-C na USB-A adapter Materijal: Plastika Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 357.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
286.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 120dB |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Veštačka koža, Memorijska pena |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.3 |
| Priključci | USB-C |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | ANC (Active Noise Cancelling) |
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Ostalo | Certified for Microsoft Teams |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 14kHz |
| Osetljivost | -45dBV |
| Podržane tehnologije | Uni-directional, AI Beam Forming, AI Noise Cancelling |
| Odnos signal-šum | 55dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 34h razgovora |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Boja | Crna |
| Masa | 219g |
| Pakovanje | USB-C na USB-A adapter, Kabl za punjenje |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.35EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 116 dB ± 3dB Povezivost - Tip povezivosti slušali...
TRUST Maku Ring Light Vlogging kit, 450 Lumen, 10 W, 25 cm, Tripod, Daljinski
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana