Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 645.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
516.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Opis senzora slike | 1/1.1" CMOS |
| Objektiv | FOV: 155°, Apertura: f/2.0-f/4.0 |
| Stabilizacija slike | RockSteady 3.0 RockSteady 3.0+ HorizonBalancing HorizonSteady |
| Dijagonala ekrana | 2.5" |
| Opis ekrana | Zadnji ekran: 2.5“, 326 ppi, 400×712 piksela, maksimalna svetlost: 800 cd/㎡ (tipično), 1000 cd/㎡ (maksimalna svetlost Prednji ekran: 1.46“, 331 ppi, 342×342 piksela, maksimalna svetlost: 800 cd/㎡ (tipično) |
| Maksimalna rezolucija snimanja | 7680 x 4320 (8K) |
| Maksimalna rezolucija fotografija | 38 MP |
| Podržane rezolucije snimanja | Video: 8K (16:9): 7680x4320@24/25/30fps 4K Custom: 3840x3840@24/25/30/48/50/60fps 4K (4:3): 3840x2880@100/120fps 4K (16:9): 3840x2160@100/120fps 1080p (16:9): 1920x1080@100/120/200/240fps SuperNight mod: 4K (16:9): 3840x2160@24/25/30/48/50/60fps 1080p (16:9): 1920x1080@24/25/30/48/50/60fps Praćenje subjekta: 1080p (16:9): 1920x1080@24/25/30/48/50/60fps Slow Motion: 4K: 4x (120fps) 2.7K: 4x (120fps) 1080p: 8x (240fps), 4x (120fps) Hyperlapse: 4K/2.7K/1080p@25/30fps: Auto/x2/x5/x10/x15/x30 Maksimalna video brzina: 120 Mbps Audio snimanje: 48 kHz 16-bit; AAC |
| Podržane rezolucije fotografija | Maksimalna rezolucija fotografija: 7168×5376 Modovi fotografije: Single: 38 MP Countdown: Off/0.5/1/2/3/5/10 s Burst: Do 30 slika/3 s |
| Tipovi datoteka | Podržani fajl sistem: exFAT Format fotografije: JPEG/RAW Format video zapisa: MP4 (HEVC) |
| Digitalni zoom | 2x |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Interfejs | USB-C |
| Ugrađen mikrofon | Da |
| Skladištenje podataka | Ugrađena memorija: 64 GB (50 GB dostupno za upotrebu) Podržane SD kartice: microSD (do 1 TB) |
| Ostale karakteristike | Vodootpornost: IP68, 20 m bez vodootpornog kućišta, 60 m sa vodootpornim kućištem* Povezivanje: Wi-Fi: Wi-Fi 6.0, 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.400-2.4835 GHz, 5.150-5.250 GHz, 5.725-5.850 GHz Bluetooth: 5.1 Kamera: Raspon fokusa (pri aperturi f/4.0): 0.2 m do ∞ ISO raspon: Foto: 100-25600 Video: 100-51200 (ISO 51200 je dostupan samo u SuperNight režimu. Za sve ostale video režime, maksimalni ISO je 25600.) Brzina elektronske zatvarača: Foto: 1/8000-30 s Video: 1/8000 s do limita broja frejmova po sekundi *Napomena: Pre upotrebe potrebno je zatvoriti poklopac baterije i poklopac USB-C porta i učvrstiti poklopac objektiva. Preporučuje se upotreba vodootpornog kućišta za dugotrajno snimanje pod vodom ili u okruženjima sa visokim pritiskom vode. Osmo Action 6 i njegovo vodootporno kućište imaju IP68 zaštitu od vode. Ne koristiti kameru u termalnim izvorima ili ekstremnim podvodnim uslovima, niti dozvoliti kontakt sa korozivnim ili nepoznatim tečnostima. |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 1950 mAh |
| Trajanje baterije | 240 minuta (mjereno pri 1080p/24fps sa RockSteady stabilizacijom, isključen Wi-Fi i ekrani) |
| Dimenzije | 72.8 × 47.2 × 33.1 mm |
| Masa | 149 g |
| Boja | Crna |
| Sadržaj pakovanja | 1 x Osmo Action 6 3 x Osmo Action Extreme baterija Plus (1950 mAh) 2 x Osmo Dual-Direction nosač sa brzim otpuštanjem 1 x Osmo Action zakrivljena lepljiva baza 2 x Osmo šraf za pričvršćivanje 1 x USB-C na USB-C PD kabl (USB 3.1) 1 x Osmo multifunkcionalno kućište za baterije 3 1 x Osmo produžni štap 1.5 m 1 x Osmo Action protivklizna podloga |
| EAN | 6937224126107 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 16.88EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana