Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 1.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 52 inča Frekventni opseg: 80Hz - 18kHz Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 1.800mAh Autonomija: 18h Vreme punjenja: Do 3 sata Žična povezivost - 3.5mm: 1 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-C SD slot: microSD (do 128GB) Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Domet: Do 20m Ostalo - Podržane tehnologije: TWS tehnologija Upravljanje: Glasovna kontrola Napomena: Kontrola jačine zvuka,LED osvetljenje,Napajanje putem USB-C porta,Playback kontrola Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 95mm x 85mm x 85mm Masa: 331g Ostalo: IPX6 standard Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 39.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
31.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 1.0 |
| Prečnik drajvera | 52 inča |
| Frekventni opseg | 80Hz - 18kHz |
| Baterija | |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 1.800mAh |
| Autonomija | 18h |
| Vreme punjenja | Do 3 sata |
| Žična povezivost | |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-C |
| SD slot | microSD (do 128GB) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 20m |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | TWS tehnologija |
| Upravljanje | Glasovna kontrola |
| Napomena | LED osvetljenje, Napajanje putem USB-C porta, Kontrola jačine zvuka, Playback kontrola |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 95mm x 85mm x 85mm |
| Masa | 331g |
| Ostalo | IPX6 standard |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
White Shark BLUETOOTH ZVUCNIK GBT-3007 GHATAM Crna/Bijela
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana