Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Impedansa: 32 Ohm Dimenzije drajvera: 40mm Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične,Žične Konekcija slušalica: 3.5mm,Bluetooth 5.4 Bluetooth profili: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile),AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile),HFP (Hands-Free Profile),HSP (Headset Profile) Domet: Do 20m Priključci: 3.5mm audio,USB-C priključak za punjenje Podržane tehnologije: Active Noise Cancellation (ANC) Ostalo - Podržane tehnologije: Google/Siri compatible voice assistant Upravljanje: Tasteri na slušalici Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -38dB ± 3dB Baterija - Autonomija: Do 50h Tip: Punjiva litijum-polimerska baterija Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.2m Boja: Ljubičasta Pakovanje: USB kabl tip C za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 28.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
22.51 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Impedansa | 32 Ohm |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične, Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4, 3.5mm |
| Bluetooth profili | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile), HSP (Headset Profile), HFP (Hands-Free Profile) |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | 3.5mm audio, USB-C priključak za punjenje |
| Podržane tehnologije | Active Noise Cancellation (ANC) |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Google/Siri compatible voice assistant |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -38dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | Do 50h |
| Tip | Punjiva litijum-polimerska baterija |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.2m |
| Boja | Ljubičasta |
| Pakovanje | USB kabl tip C za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.74EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
BLUETOOTH SLUŠALICE XO SKLOPIVE BT 5.3+EDR + TIP C STAR MIST ANC BE41 CRNE
Zone 305 Wireless slusalice za predvidjene za Microsoft Teams,30mm zvucnic, Mikrofon sa redukcijom buke, BT, pasivna redukcija buke, Bluetooth 5.3,...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana