Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Dimenzije drajvera: 10mm Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Bežične Konekcija slušalica: Bluetooth Bluetooth profili: 5.3 Domet: Do 20m Priključci: USB-C Ostalo - Podržane tehnologije: Qi bežično punjenje Ostalo: 100ms latencija Mikrofon - Frekventni opseg: 100Hz - 10kHz Osetljivost: -42dB ± 3dB Baterija - Autonomija: 20h Tip: Litijum-polimerska Fizičke karakteristike - Boja: Bela Masa: 43g Pakovanje: Bežični punjač Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 77.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
62.07 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Bubice |
| Stil nošenja | Unutrašnjost uha |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Dimenzije drajvera | 10mm |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth |
| Bluetooth profili | 5.3 |
| Domet | Do 20m |
| Priključci | USB-C |
| Ostalo | |
| Podržane tehnologije | Qi bežično punjenje |
| Ostalo | 100ms latencija |
| Mikrofon | |
| Frekventni opseg | 100Hz - 10kHz |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB |
| Baterija | |
| Autonomija | 20h |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Masa | 43g |
| Pakovanje | Bežični punjač |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ATOM 9 RGB, Gejmerske slusalice sa mikrofonom, 2,1 stereo zvuk,Konekcija: 3.5mm + USB za osvjetljenje, Velicina: 50mm, Pulsirajuce led osvjetljenje u...
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Gaming Fre...
Space Serenity ANC slu
Xiaomi Type-C Earphones imaju zadivljujući kvalitet zvuka pomoću 14,2 mm drivera koji s profesionalnim zvučnim efektima pridonosi čišćem i živopisnije...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana