Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 1.6 inča Frekventni opseg: 80Hz - 18kHz Odnos signal-šum (SNR): 60dB Baterija - Tip baterije: Litijum-jonska Kapacitet baterije: 2.000mAh Autonomija: Do 12 sati Vreme punjenja: Do 2 sata Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,USB 3.5mm: 1 USB: 2 USB verzija: 1 x USB-A,1 x USB-C SD slot: microSD (do 64GB) Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.1 Domet: Do 20m Ostalo - Podržane tehnologije: Google Assistant,Siri,TWS tehnologija Upravljanje: Tasteri na zvučniku Napomena: Ugrađen hands-free mikrofon Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 128mm x 90mm x 90mm Masa: 512g Ostalo: IPX4 standard,RGB osvetljenje Pakovanje: USB-C kabl za punjenje Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 74.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
59.31 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 2.0 |
| Prečnik drajvera | 1.6 inča |
| Frekventni opseg | 80Hz - 18kHz |
| Odnos signal-šum (SNR) | 60dB |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku |
| Podržane tehnologije | Google Assistant, Siri, TWS tehnologija |
| Napomena | Ugrađen hands-free mikrofon |
| Baterija | |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Kapacitet baterije | 2.000mAh |
| Autonomija | Do 12 sati |
| Vreme punjenja | Do 2 sata |
| Žična povezivost | |
| Žična povezivost | 3.5mm, USB |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 2 |
| USB verzija | 1 x USB-A, 1 x USB-C |
| SD slot | microSD (do 64GB) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Domet | Do 20m |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 128mm x 90mm x 90mm |
| Masa | 512g |
| Ostalo | RGB osvetljenje, IPX4 standard |
| Pakovanje | USB-C kabl za punjenje |
| Stanje | Nekorišćeno |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
XO F41, 5 W, Bluetooth, USB, Jack 3.5 mm, FM, Mp3, Bežični, crni, radio budilica i zvučnik
Bluetooth drveni zvučnici, Snaga 50W, 2'' visokotonac za mekan i ujednačen zvuk visokih tonova, Ultra-čvrsto kućište od MDF ploče za bolji odziv
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 1.0 Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 52mm Frekventni opseg: 80Hz - 18kHz Baterija - Tip bater...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana