Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Najbolju dobrodošlicu pruža ergonomska Ergo Basic stolica koja će svojom prilagodljivošću zadovoljiti korisnike različitih visina i oblika tijela.
Maloprodajna cijena: 248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 31.00EUR
199.00
EUR
230.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Okvir | crni/beli okvir |
|---|---|
| Sjedalo | pjena visoke gustoće prošivena izdržljivom tkaninom |
| Leđa | zatezna mreža |
| Naslon za glavu | podesiv po visini i kutu |
| Nosivost | Nosivost 110 kg |
| Ručke | 1D – podešavanje visine ručki |
| Raspon tjelesne visine | 160 do 190 cm |
| Baza | plastika s pet krakova |
| Točkovi | Točkovi promjera 60 mm za sve površine |
| Neto težina | 15 kg |
| Dimenzija kutije | 76 x 28,5 x 66 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.50EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Iskur V2, gejmerska stolica, Nosivost: do 136kg, 4D naslon za ruke ( pomjeranje u vise smjerova), Podesavanje lumbarnog dijela ( kao i bocnog dijela),...
2D nasloni za ruke, Mekano zadebljanje pruža udobnost vrata i glave, Pneumatsko podešavanje visine
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana