Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
EVESKY Ice Soul T240 vodeno hlađenje
Maloprodajna cijena: 77.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
61.94 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Osnovne karakteristike
| Tip | Vodeno hlađenje |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM3+, AMD FM1, Intel 2011, AMD FM2, Intel 775, AMD AM2+, AMD FM2+, Intel 2011-v3, Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5 |
| Upotreba | Za centralne procesore (CPU) |
Ventilatori
| Broj ventilatora | 2 |
| Dimenzije | 120mm x 120mm x 25mm |
| Broj obrtaja | 2.200rpm ±10% |
| Protok vazduha | 45.6cfm |
| Nivo buke | 19dBA |
| Boja | ARGB |
Pumpa
| Dimenzije | 70mm x 32mm |
| Nivo buke | <27dBA |
Radijator
| Materijal | Aluminijum |
Fizičke karakteristike
| Boja | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Kraken 240 RGB vodeno hla
Broj obrtaja 230 - 1350 rpm
Osnovne karakteristike - Tip: Termalna pasta Temperature: -200°C - 350°C Viskozitet: 140 - 190Pas Upotreba: Za centralne procesore (CPU) Fizičke kara...
NZXT Kraken 240 vodeno hlađenje crno (RL-KN240-B1)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana