Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 5 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 106° x 90° x 49° (diagonal x horizontal x vertical) Sočivo - Fokusni koeficijent: F2.0 Snimanje videa - Rezolucija videa: 2.880 x 1.620 (5M) Frame rate: 25/30fps@5M Podržani video formati: H.265 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a Bežična mreža - Standard: IEEE 802.11b/g/n/ax Dodatne funkcije - Snimanje: Bluetooth,Detekcija kućnog ljubimca,Detekcija ljudskog oblika,Detekcija pokreta,DWDR,Magnetno postolje Memorija - Podržane memorijske kartice: MicroSD (do 256GB) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 119.2mm x Φ68mm x 31.9mm Masa: 95g Boja: Bela Tip kućišta: Cube Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 53.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
43.08 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 5 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.7 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 106° x 90° x 49° (diagonal x horizontal x vertical) |
| Sočivo | |
| Fokusni koeficijent | F2.0 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 2.880 x 1.620 (5M) |
| Frame rate | 25/30fps@5M |
| Podržani video formati | H.265 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.711a |
| Bežična mreža | |
| Standard | IEEE 802.11b/g/n/ax |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | DWDR, Detekcija pokreta, Detekcija ljudskog oblika, Detekcija kućnog ljubimca, Magnetno postolje, Bluetooth |
| Memorija | |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 119.2mm x Φ68mm x 31.9mm |
| Masa | 95g |
| Boja | Bela |
| Tip kućišta | Cube |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.41EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-LINK VIGI C355(4MM) 5MP Super-High Def. Bullet Network Camera,2880x1620,24h Full-Color,IP67,Smart
ANPR kamera 4 Mpx, WDR 140dB, motorizovani objektiv 2.7-12 mm, MicroSD slot, max. 256GB, IR domet 12 m, IP67, IK10. Idealna udaljenost za ANPR nadzor...
IPC-HFW3441T-AS-P 4MP Wide Angle Fixed Bullet WizSense Network Camera
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 4 Megapiksela Veličina: 1/3 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt: –...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana