Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 109° ~ 30° horizontalni,137°~35° dijagonalni,56° ~ 17° vertikalni Osvetljenje: 0 Lux sa Illuminator on,0.0002Lux/1.5 (crno-belo),0.002Lux/F1.5 (u boji) Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~13.5mm Fokusni koeficijent: F1.5 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.280 x 720 (HD 720p),1.280 x 960 (1.3M),1.920 x 1.080 (Full HD 1080p),352 x 240 (CIF),352 x 288 (CIF),640 x 480 (VGA),704 x 480 (D1),704 x 576 (D1) Frame rate: 1.920 × 1.080@(1 ~ 25/30fps),704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Podržani video formati: H.264,H.264+,H.264B,H.264H,H.265,H.265+ Audio - Mikrofon: Ugrađen Podržani audio formati: G.711a,G.711Mu,G.723,G.726,PCM Žična mreža - Protok žične mreže: RJ-45 (10/100Mbps Base-T) Protokoli: API,ARP,DDNS,DHCP,DNS,FTP,Genetec,HTTP,ICMP,IGMP,IPv4,IPv6,Milestone,Multicast,NFS,NTP,ONVIF,P2P,PPPOE,QoS,RTCP,RTMP,RTP,RTSP,SDK,SFTP,SMTP,SNMP,TCP,UDP,UPnP Dodatne funkcije - Snimanje: 3D DNR,AFSA,AGC,Alarm Event,AWB,BLC,BRC,Dan/noć (ICR)/Color/B/W,Defog,Detekcija pokreta,Detekcija zvuka,EIS,HLC,Image Rotation,IVS,Privacy masking,Quick Pick,ROI,Ručni balans bele,Smart Search,SMD,SSA,Video tampering,WDR Mreža: CGI,DMSS,DSS,ONVIF (Profile S&G&T),Smart PSS Memorija - RAM: 512MB Interna: 128MB Podržane memorijske kartice: FTP,MicroSD (do 256GB),NAS,SFTP Zaštita - Ostalo: 802.1x,Account lockout,Configuration encryption,Digest,Firmware encryption,Generation and importing of X.509 certification,HTTPS,IP/MAC filtering,Security logs,Syslog,Trusted boot,Trusted execution,Trusted upgrade,Video encryption,WSSE Fizičke karakteristike - Dimenzije: 108.3mm x 122mm Masa: 715g Boja: Bela Napomena: 3 načina montaže (zid, plafon, vertikalni stub),IP67 sertifikovano vodootporno kućište,Metalno kućište,Operativna temperatura -30°C do +60°C Tip kućišta: Eyeball Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 308.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
246.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Senzor | |
|---|---|
| Tip kamere | IP |
| Rezolucija senzora | 2 Megapiksela |
| Veličina | 1/2.8 inča |
| Tip senzora | CMOS |
| Uglovi snimanja | 56° ~ 17° vertikalni, 109° ~ 30° horizontalni, 137°~35° dijagonalni |
| Osvetljenje | 0 Lux sa Illuminator on, 0.0002Lux/1.5 (crno-belo), 0.002Lux/F1.5 (u boji) |
| Sočivo | |
| Fokusna daljina | 2.7mm~13.5mm |
| Fokusni koeficijent | F1.5 |
| Snimanje videa | |
| Rezolucija videa | 1.280 x 720 (HD 720p), 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p), 1.280 x 960 (1.3M), 704 x 576 (D1), 704 x 480 (D1), 640 x 480 (VGA), 352 x 288 (CIF), 352 x 240 (CIF) |
| Frame rate | 704 × 576@(1 fps–25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps), 1.920 × 1.080@(1 ~ 25/30fps) |
| Podržani video formati | H.264, H.264+, H.264B, H.264H, H.265, H.265+ |
| Audio | |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Podržani audio formati | G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723 |
| Žična mreža | |
| Protok žične mreže | RJ-45 (10/100Mbps Base-T) |
| Protokoli | IPv4, ARP, TCP, UDP, ICMP, RTSP, RTP, RTCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP, SMTP, DNS, DDNS, PPPOE, DHCP, UPnP, IGMP, SNMP, QoS, Multicast, NFS, SFTP, RTMP, P2P, ONVIF, Genetec, SDK, API, Milestone |
| Dodatne funkcije | |
| Snimanje | Video tampering, Detekcija zvuka, AGC, BLC, HLC, Detekcija pokreta, WDR, 3D DNR, ROI, privacy masking, Image Rotation, AWB, BRC, SMD, Alarm Event, Dan/noć (ICR)/Color/B/W, SSA, Ručni balans bele, IVS, Smart Search, EIS, AFSA, Defog, Quick Pick |
| Mreža | DMSS, ONVIF (Profile S&G&T), CGI, DSS, Smart PSS |
| Memorija | |
| RAM | 512MB |
| Interna | 128MB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD (do 256GB), NAS, FTP, SFTP |
| Zaštita | |
| Ostalo | 802.1x, Video encryption, configuration encryption, Digest, WSSE, account lockout, security logs, Generation and importing of X.509 certification, HTTPS, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade, Firmware encryption, IP/MAC filtering, Syslog |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 108.3mm x 122mm |
| Masa | 715g |
| Boja | Bela |
| Napomena | IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Metalno kućište, 3 načina montaže (zid, plafon, vertikalni stub), Operativna temperatura -30°C do +60°C |
| Tip kućišta | Eyeball |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-Link VIGI C485-2.8mm dome Omada cloud IP kamera 8-megapix (3840x2160) H.265+ outdoor IP67, dan-noc smart IR LED 30m, ONVIF, AI smart, mem slot, aud
XVR5104HS-I3 Pentabrid FHD 4-kanalni 1U kompaktni DVR
IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B 4MP Smart Dual Light Fixed-focal Bullet WizSense Network Camera
DAHUA SD3E405DB-GNY-A-PV1 4MP 5x TiOC WizSense Network PTZ kamera
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana