Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Televizori i oprema Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Kućanski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
TRUST GXT 792 QUADROX,Gamerski set sa slusalicama; tastaturom;misem;mouspadom,crna boja
Maloprodajna cijena: 65.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
52.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Color | Black |
| Number of keys | 104 |
| Layout | US |
| Windows key lock | Yes |
| Anti-ghosting | Yes |
| Backlight | Yes |
| Type | Wired |
| Connection | USB and 3.5mm |
| Recommended for | Gamers |
| Package dimensions | 45 x 21.2 x 14.5 cm |
| Package weight | 987 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 6 Megapiksela Veličina: 1/2.7 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: Pan: 0°–360°,Rotacija: 0°–360°,Tilt:...
SD5A225GB-HNR 2MP 25x Starlight IR WizSense Network PTZ Camera
HAC-HFW1200T-0280B-S6 2MP HDCVI IR Bullet kamera
TP-LINK Tapo C212 Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera, 2K, 3MP, Person Detection, Motion Tracking
Senzor - Tip kamere: IP Rezolucija senzora: 8 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 2.8mm: 127°×107°×56° (diagonal×horiz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. pc-gamer.me. Sva prava zadržana